Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně cenové příklady

 • 6x STUDIO v ČR
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Praha
  U Hostavického potoka 830/24, Praha 14
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:30 - 18:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 722 944 913
  email: info@mielecentercb.cz
  po - pá: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 725 422 822
  email: info@lightstyle.cz
  po - pá: 9:00 - 18:00, so: 11:00 - 15:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
  Bratislava
  Hrachová 14/C, Bratislava
  telefon: +421 949 337 854
  email: info@lightstyle.sk
  po - pá: 9:00 - 18:00
  mimo otevírací dobu po domluvě
 • KUCHYNĚ
 • O nás O nás
 • O nákupu O nákupu
 • Doprava Doprava
 • Kontakt Kontakt
hledání

Domů Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady

Cenové příklady kuchyní

Vytvořili jsme několik cenových příkladů kuchyní pro lepší orientaci. Každá kuchyně, kterou vyrobíme je na míru
a ceny se liší dekorem a materiálem dvířek, velikostí kuchyně a hlavně vnitřní výbavou skříní.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše kuchyň
tel.: 607 094 289 | email: kuchyne@exkluzivnispotrebice.cz

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a dostatkem úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace dubu a šedé břidlice

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedé břidlice a imitace dubu. Pracovní deska je kompakt v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitově šedá kuchyň v matu

Moderní kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matného grafitu. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem šedém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je imitace betonu šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá rustikální kuchyň

Rustikální kuchyň s kompaktní pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Obklad kuchyně ja bílé kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Prostorná kuchyň s ostrůvkem v matném šedém provedení. Dvířka a korpus kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň do tvaru U. Pracovní deska kuchyně je žula Nero Zimbabwe. Dvířka kuchyně v provedení matné šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Rustikální kuchyň s ostrůvkem

Prostorná rustikální kuchyň s ostrůvkem. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Pracovní deska je z imitace dubu Artisan. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kovaní a tlumení BLUM a HETTICH.

Matná černá a světlý dub

Moderní matná černá kuchyň s pracovní deskou z masivního dubu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Černá matná kuchyň

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero-Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení černé matné a imitace dubu Sierra. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Bezúchytková kuchyň s ostrůvkem v tmavém provedení. Dvířka a obklady kuchyně jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Moderní kuchyň v dekoru břidlice

Městská kuchyň do L v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Dubová kuchyň s ostrůvkem

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem v dekoru dubu Sierra. Pracovní deska je lamino v provedení bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do L v dekoru magnolie. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokém lesku. Pracovní deska je v dekoru Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná bílá kuchyň s ostrůvkem

Městská kuchyň v matném provedení alpské bílé. Dvířka kuchyně jsou v dekoru alpské bílé v matu. Pracovní deska je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka kuchyně jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v měděném dekoru. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Matná hedvábně šedá kuchyň do tvaru L s pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu. Obklady kuchyně jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Útulná kuchyň do tvaru U s pracovní deskou z imitace šedého betonu. Dvířka kuchyně jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Obklad kuchyně je ze tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň v matu

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu, obklady jsou rovněž z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení matné černé a imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z dubu. Dvířka jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kompletní obývací cenu a kování BLUM a HETTICH.

Matná hedvábně šedá kuchyň

Praktická kuchyň do L s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Lakovaná kuchyň s bezotiskovým povrchem

Prostorná kuchyň do U s pracovní deskou v imitaci dubu trámového. Dvířka jsou v provedení grafitově černé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Moderní betonová kuchyň

Moderní kuchyň v dekoru betonu v kombinaci s dřevem. Dvířka jsou v provedení šedého a břidlicového betonu. Cena kuchyně je včetně obývací stěny a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Moderní kuchyň v bezúchytovém provedení. Dvířka jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska je v dekoru betonu. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Útulná kuchyň do L. Dvířka jsou v provedení kamenné šedé. Pracovní deska je v dekoru betonu. Obklady jsou taktéž v provedení betonu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň

Městská kuchyň v matném provedení. Dvířka jsou v dekoru šedé břidlice a hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklad jsou v dekoru dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Rustikální kuchyň s jídelnou. Dvířka jsou v provedení alpské bílé. Pracovní deska v dekoru dubu Provence. Kuchyň zdobí rustikální obklad z kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru rákosu

Rákosová rustikální kuchyň s pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Prostorná bílá kuchyň

Kuchyň do L s pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá matná kuchyň

Rovná kuchyň s pracovní deskou v dekoru černého betonu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá lakovaná kuchyň s imitací dubu

Kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení v lakované alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Alpská bílá kuchyň s imitací dubu

Kuchyň do U s kompaktní pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Kuchyň do L s pracovní deskou v dekoru mramoru. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná bílá kuchyň s nerezovou imitací

Prostorná kuchyň do U s pracovní deskou v imitaci šedého betounu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s imitací dubu

Moderní kuchyň do L s pracovní deskou v imitaci šedého betonu. Dvířka jsou v provedení dekoru dubu a kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Grafitově černá kuchyň

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení matné šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Praktická kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Rovná kuchyň s pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvě. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň do U s pracovní deskou v dekoru šedé břidlice. Dvířka jsou v provedení břidlicově šedé a nerezy. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Moderní matná kuchyň

Moderní rustikální kuchyň s pracovní deskou v imitaci dubu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň do L v dekoru dubu

Kuchyně do L s pracovní deskou v dekoru umělého kamene. Dvířka jsou v dekoru dubu Halifax. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Betonová kuchyň do L

Kuchyně do L s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Virginia. Dvířka jsou v dekoru břidlicově šedého betonu. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu San Remo. Dvířka jsou v dekoru alpské bíle. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň

Venkovská kuchyň s laminátovou pracovní deskou v dekoru dubu Artisan. Dvířka jsou v dekoru lakované alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Matná hedvábně šedá kuchyň

Kuchyně do U s laminátovou pracovní deskou z kompaktního materiálu. Dvířka jsou v dekoru matné hedvábně šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH BLUM.

Grafitově černá kuchyň

Moderní bezúchytová kuchyně s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení grafitově černé s bezotlačkovým povrchem. Cena je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH A BLUM.

Krémová matná kuchyň

Moderní bezúchytová přechodoá kuchyně s pracovní deskou v dekoru Halifax. Dvířka jsou v provedení matné magnólie. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyne je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyně vo vysokém lesku s pracovní deskou v dekoru dubu Havanna. Dvířka jsou ve farbe písku. Černé doplnky vyzdvihujú dizajn kuchyne. Obklad je rovněž v provedení jako dvířka kuchyně. Cena kuchyně je včetne DPH a včetně tlumení a kovánie HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu

Praktická matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu Provence. Obklad je rovněž v dekoru dubu Provence. Dvířka jsou v provedení matné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s pracovní deskou z dubu

Prostranná bíla matná kuchyň s pracovní deskou z dubu. Obklad je v provedení bílého skla. Dvířka jsou v provedení bíle. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Černá matná kuchyň s břidlicovo šedou pracovní deskou

Panská černá matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru břidlicově šedé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Dvířka jsou zalakovaná matne černá. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Světlá matná kuchyň v provedení šedé, s pracovní deskou v dekoru Copper Vintage. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Dvířka v provedení příjemné hedvábne šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Moderní matná kuchyně s propojením obývacího prostoru, s pracovní deskou v dekoru betónu. Obklad v tom samém provedení. Dvířka v bíle matné barvě a dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná břidlicově šedá kuchyň

Malá kuchyň s množstvem úložního prostoru, s compactní pracovní deskou a obkladem ze stejného materiálu. Dvířka v provedení břidlicově šedé a magnólie. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Vzdušná bíla kuchyň v kombinaci s drevodekorem. Pracovní doska v dekoru dubu. Dvířka v provedení bíly lesk, a v kombinaci s dekorem dubu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Matná kuchyň s nerezovým ostrůvkem

Moderní kuchyně s nerezovým ostrúvkem. Compactní pracovní deska s dubovou doskou na jedení. Dvířka v provedeníčerná lak mat. Obklad rovněž v provedení jako dvířka. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň

Jednoduchá městská kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu. Dvířka v provedení hedvábně šedé. Obklad ve stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Břidlicovo šedá kuchyň

Moderní kuchyň v Xtra provedení dvířek a pracovní desky s odolním 3D štrukturovaným povrchem. Dvířka a obklad v provedení šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň s ostrůvkem

Mohutná lakovaná kuchyň s přechodovými dveřmi do spíže. Dvířka v provedení bíly lak. Obklad v provedení skla Float. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem

Klasická dřevěná kuchyň s ostrúvkem s černou pracovní deskou a černými doplňky. Dvířka v provedení dekoru dubu. Obklad v stejném provedení jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kováni HETIICH a BLUM.

Bílá lakovaná kuchyň

Příjemná malá kuchyň se skříní. Dvířka jsou v provedení lesklé alpské bílé. Kuchyň zdobí prvky v dřevodekoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru tmavého betonu

Moderní prostorná kuchyň v kombinaci dvou dekorů betonu Dvířka jsou v dekoru šedého a bílého betonu. Pracovní deska je v provedení břidlicově šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Světlá, nadčasová kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou bíle lakované, pracovní deska je v dekoru světlého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň ve vysokém lesku

Příjemná, prostorná kuchyň ve vysokém lesku. Dvířka jsou v provedení alpské bílé. Horní skříňky jsou v dekoru dubu. Pracovní deska a obklad jsou z kompaktního materiálu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Rustikální kuchyň s dřevěnou pracovní deskou

Rustikální venkovská kuchyň v barvě rákosu. Pracovní deska je v dekoru dubu v kombinaci s černými doplňky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení, kování.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Elegantní kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska je v provedení alpské bílé a dubu. Obklad je rovněž v provedení alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena tlumení a kování HETTICH, BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň

Útulná městská kuchyň ze sezením. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklady jsou v provedení dubu Havanna. Pultová deska je v dekoru šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Kuchyně do L ze Sierra dubu

Městská kuchyň se sezením. Kuchyň je v dekoru dubu. Pracovní deska s obkladem v dekoru mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Lakovaná kuchyň do L

Prostorná městská kuchyň v dekoru lesklé magnólie. Pracovní deska a obklad jsou v dekoru dubu Havanna. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Kuchyň do U v alpské bílé

Moderní kuchyň do tvaru U s prostorem na sezení. Dvířka jsou v provedení alpské bílé a dubu. Obklad v dekoru betonu a doplňky v černém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Písková kuchyň s ostrůvkem

Otevřená kuchyň s ostrůvkem v pískovém odstínu. Pracovní deska a obklad v provedení Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Matná kuchyň v aplské bílé

Moderní prostorná kuchyň kuchyň se sezením. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska s obkladem je v dekoru dubu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Písková kuchyň ve vysokém lesku

Otevřená kuchyň s dostatkem úložného prostoru. Dvířka jsou v dekoru písku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení Copper Vintage. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započteno kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Betonová kuchyně do U

Prostorná moderní kuchyň v dekoru betonu. Dvířka jsou v provedení šedého betonu. Pracovní deska a obklad jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Kuchyně z dubu Halifax

Kuchyňa spojená s jídelnou a obývacím pokojem. Dvířka kuchyně jsou v provedení dubu Halifax. Pracovní deska a obklad jsou v provedení Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Hedvábně šedá lakovaná kuchyň

Útulná kuchyň propojení s jídelnou a obývacím pokojem. Dvířka jsou v provedení lesklé hedvábně šedé. Pracovní deska je v dekoru dřeva Mixwood. Obklad z barevných kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní cena za kování a tlumení.

Grafitově černá kuchyň

Moderní prostorná kuchyň s obývacím pokojen a sezením. Dvířka kuchyně jsou v provedení grafitově černé s bezotiskovou povrchovou úpravou v kombinaci s dvířky v dekoru dubu. Pracovní deska a obklad v dekoru Terazzo šedé. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Bílý beton a dub Havanna

Hedvábně šedá kuchyň

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Černá matná kuchyň do U

Bílá matná kuchyň do L

Rustikální bílá matná kuchyň

Břidlicovo šedá matná kuchyň

Alpská bílá kuchyň ve vysokém lesku

Matná hedvábně šedá kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Rustikální černá kuchyň

Kamenná šedá kuchyň

Malá lakovaná kuchyň do L

Bílá lakovaná kuchyň

Lakovaná kuchyně do L

Prostorná kuchyň do U

Dřevěná rustikální kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň

Kamenná šedá kuchyň

Moderní lakovaná kuchyň

Rustikální kuchyň s ostrůvkem

Malá útulná kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň

Moderní lakovaná kuchyň

Útulná matná kuchyň

Malá lakovaná kuchyň

Břidlicovo šedá kuchyň

Bílá matná kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu

Industriální praktická kuchyň

Šédá lakovaná kuchyň s imitací dubu

Moderní grafitově černá kuchyň

Laklaminátová kuchyň s dřevěnou pracovní deskou

Bezúchytová kuchyň s vysokým leskem

Útulná matná kuchyně s imitací dubu

Rustikální lakovaná kuchyň v barvě mangolie

Bílá lakovaná kuchyň s obkladem po strop

Rustikální kuchyň s pracovní deskou v imitaci dubu

Kuchyň v dekoru bílého betonu

Břidlicovošedá lakovaná kuchyň

Lakovaná kuchyně ve vysokém lesku

Hedvábně šedá kuchyň s dekorem dřeva

Moderní kuchyň s 3D povrchovou úpravou

Matná kuchyň v cihlovo červené barvě

Bezúchytová kuchyň v provedení dubu

Rustikální kuchyň s pracovní deskou v dekoru dubu

Bezúchytová kuchyň v dekoru dubu

Městská kuchyň v dekoru černého dubu

Moderní kuchyň s imitací černého betonu

Bílá lakovaná bezúchytová kuchyň

Rustikální kuchyň v šalvějové barvě

Rustikální světla kuchyň s ostrůvkem

Bezúchytová kuchyň v dekoru světlého dřeva

Matná grafitově černo-červená kuchyň

Malá moderní světla kuchyň

Moderní břidlicovo šedá kuchyň

Industriální kuchyň s prvkami dřeva

Černá rustikální kuchyň s dřevěnou deskou

Rustikální kuchyň v dekoru dubu

Břidlicovo šedá kuchyň s kamennou deskou

Matná černá kuchyň s dubovou deskou

Mátná hedvábně šédá kuchyň